تم تاریک گوگل به زودی ارائه می شود

تم تاریک گوگل به زودی ارائه می شود

گوگل در حال آزمایش کردن حالت تاریک برای نسخه دسکتاپ موتور جستجوی خود است.

گوگل در تازه‌ترین اقدام خود برای ایجاد تغییرات بصری در محصولاتش، حالت دارک مود را برای نسخه دسکتاپ موتور جستجوی خود به صورت آزمایشی منتشر کرد. ممکن است شما نیز یکی از کاربرانی باشید که در برنامه آزمایشی جدید گوگل شرکت داده شوید. به این ترتیب صفحه اصلی و نتایج جستجو به صورت حالت تیره نشان داده می‌شوند.

چند نفر از کارکنان وب‌سایت Verge  و تعدادی از کاربران توییتر اعلام کرده‌اند که صفحه اصلی گوگل برای آن‌ها به حالت تیره در آمده است و همچنین با توجه به گزارش‌هایی از 9to5Google، نشان دهنده ی این است که گوگل درحال تست حالت تاریک تطبیق پذیر با سیستم است.

 

اگر قرار باشد این قابلیت منتشر شود دیگر بر روی کامپیوتر شخصی خودمان می‌توانیم از حالت تاریک بهره‌ بگیریم. این تغییرات شامل رنگ نوشته‌ها نیز می‌شود تا کاربران بتوانند متن‌ها را بهتر ببینند و سایر قسمت‌ها هم مانند قبل باقی خواهد ماند.

 

شرکت گوگل در یک بیانیه به یکی از خبرگزاری های اینترنتی گفت: “ما همیشه در حال امتحان کردن راه های جدید برای بهبود عملکرد نرم افزار های خود و ایجاد یک تجربه مناسب برای کاربران خود هستیم”.

این اولین بار نیست که حالت تاریک در مرورگر کروم دیده می‌شود. ماه گذشته برخی کاربران گزارش هایی مبنی بر تجربه حالت تاریک در فضای مجازی منتشر کرده بودند.

اگر شما هم یکی از طرفداران دارک مود هستید، پس میتوانید امیدوار باشید که امکان دارد بزودی این قابلیت طی یک بروزرسانی به مرورگر کروم شما افزوده شود.

 

منبع: مجله رادیب

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 2 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
تعطیلی سرویس کانکت اپل موزیک apple music connect

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید