Truecaller استفاده از هوش مصنوعی برای پاسخگویی به تماس

Truecaller استفاده از هوش مصنوعی برای پاسخگویی به تماس

Truecaller، یک برنامه شناخته شده برای شناسایی و مسدود کردن تماس های اسپم و تبلیغاتی ست، تروکالر قصد دارد خدمات خود را با اضافه کردن هوش مصنوعی به نرم افزار خود افزایش دهد. این ویژگی جدید که برای افرادی که به دستیار هوش مصنوعی Truecaller دسترسی دارند فعال می شود، از همکاری مایکروسافت و ابزار Azure AI Speech استفاده می کند و به تولید صداهای واقعی خود کاربر با هوش مصنوعی یک انقلاب جدید را رقم می زند که الگوهای گفتار و لحن کاربران را به دقت تقلید می کند با مجله رادیب همراه باشید تا بیشتر در مورد این امکان جدید تروکالر بدانید.

رافائل می مون، مدیر محصول و مدیر کل Truecaller در یک پست وبلاگ اخیر توضیح داد:

این قابلیت پیشگامانه نه تنها حس آشنایی و راحتی را برای کاربران به ارمغان می آورد ، بلکه قدرت هوش مصنوعی را در تغییر نحوه تعامل ما با دستیاران دیجیتالی به نمایش می گذارد.

دستیار هوش مصنوعی در Truecaller تماس‌های دریافتی را نمایش می‌دهد و گیرندگان را از هدف تماس‌گیرنده مطلع می‌کند. بر اساس این اطلاعات، کاربران می توانند تصمیم بگیرند که آیا خودشان به تماس پاسخ دهند یا به دستیار هوش مصنوعی اجازه رسیدگی به آن را بدهند.

هنگامی که این ویژگی در سال 2022 معرفی شد، کاربران فقط می توانستند از میان مجموعه ای از صداهای از پیش تعیین شده انتخاب کنند. توانایی ضبط صدای خود یک گام مهم به سمت شخصی سازی کامل سرویس است.

Azure AI Speech که در آخرین کنفرانس بیلد به نمایش گذاشته شد، اخیراً یک ویژگی صدای شخصی را اضافه کرده است که به افراد امکان می دهد صداها را ضبط و تکرار کنند. با این حال، مایکروسافت در یک پست وبلاگ توضیح داد که Personal Voice به صورت محدود و فقط برای موارد استفاده خاص مانند دستیارهای صوتی در دسترس است.

برای حفظ استانداردهای اخلاقی، Azure AI Speech مایکروسافت به طور خودکار واترمارک ها را به صداهای تولید شده توسط هوش مصنوعی اضافه می کند. علاوه بر این، یک آیین نامه رفتار شرکت ها را ملزم می کند که رضایت کامل از افراد ضبط شده را کسب کنند و جعل هویت را ممنوع می کند.

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 1 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
ویژگی های خاص زبان برنامه نویسی کاتلین

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید