چگونه کامنت های اینستاگرام را محدود کنیم؟

چگونه کامنت های اینستاگرام را محدود کنیم؟

اگر شما دارای یک اکانت عمومی ( بیزینسی) در اینستاگرام هستید پس هر کسی می تواند برای شما کامنت بگذارد و درباره ی پست های شما اظهار نظر کند.

بعضی اوقات این کار اتفاق خوبی است اما همان طور که همه ما می دانیم اینترنت می تواند گاهی یک محیط مأیوس کننده باشد و شما از سمت افراد غریبه نظرات توهین آمیزی برای تصاویر خود دریافت کنید.

خوشبختانه اینستاگرام برای کمک و مبارزه با این رفتارها ویژگی جدیدی اضافه کرده است که به شما این امکان می دهدتا کامنت های خود را  شخصی سازی کنید.

 

برای غیرفعال کردن کامنت برای افراد مشخص و باز گذاشتن بخش نظرات تنها برای فالوورها یا لیست دوستان ابتدا بر روی آیکون پروفایل خود ضربه بزنید و سپس سه نقطه (خط)  بالا را انتخاب کنید و وارد بخش Settings شوید. در قسمت Settings بخش Privacy را انتخاب کنید

سپس گزینه Comments را انتخاب کنید.

با ضربه بر روی این منو وارد بخش تنظیمات اختصاصی نظرات در اینستاگرام می شوید ، در بخش Allow comments from می توانید قابلیت اجازه دادن برای نظر گذاشتن در پست اینستاگرام را تنها برای عده ای خاص فعال کنید و همچنین در بخش Block comments from می توانید افراد مشخص را از نظر دادن در زیر پست اینستاگرام بلاک کنید و آیکون نظر را برای آن ها حذف نمایید.

با تپ بر روی بخش Allow comments from چند گزینه برای شما نمایش داده می شود :

- Everyone: امکان کامنت (نظر) گذاشتن برای همه کاربران

- People You Follow and Your Followers: امکان کامنت (نظر) گذاشتن فقط برای کسانی که شما را فالو و شما آنها را فالو کردید.

- People You Follow: امکان کامنت گذاری فقط برای  کسانی که شما را فالو کردند.

- Your Followers: امکان نظر گذاشتن تنها برای افرادی که فالوور شما هستند.

همچنین در بخش Block comments from می توانید یک شخص یا چندین نفر را از نظر دادن در پست های اینستاگرام خود برای همیشه بلاک کنید ، فرق این قابلیت با بلاک کردن کلی در اینجاست که این افراد تمام پست های شما را خواهند دید اما تنها گزینه کامنت گذاشتن پست برای آنها غیرفعال و مخفی میشود.

این بخش شامل گزینه های دیگر مثل Comment filtering برای فیلتر کردن خودکار و دستی کلمات توهین آمیز در بخش نظرات اینستاگرام نیز است. شاید فعال کردن بخش نظرات تنها برای فالوور های خود، باعث شود که تعداد فالوورهای شما برای اینکه بتوانند زیر پست های شما نظر بدهند، افزایش یابد.

 

به کمک ربات هوشمند اینستاگرام رادیب ، بیشتر از قبل در اینستاگرام رشد کنید

 

محدود کردن کامنت اینستاگرام

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 8 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
لایحه‌ داکوتای شمالی آیفون را نابود خواهد کرد

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید