تخفیف بزرگ محصولات گوگل در Black Friday یک آذر

تخفیف بزرگ محصولات گوگل در Black Friday یک آذر

شرکت گوگل برای Black Friday روز یکم آذر ماه تخفیفات بسیاری برای محصولات فروشگاه خود در نظر گرفته است. اکثر محصولات گوگل در بلک فرایدی دو روز آینده شامل تخفیف هستند و مشتریان می توانند با مقدار تخفیف های مشخص شده از فروشگاه گوگل خرید کنند.

فروش محصولات گوگل با تخفیف در بک فریدی 1 آذر

به طور کلی Black Friday به فارسی ( بلک فرایدی ) به روزی بعد از روز شکر گذاری گفته می شود. مردم در این روز برای خرید روانه فروشگاههای می شوند برای خرید محصولات مورد نظرشان با تخفیف های بسیار زیاد.

گوگل هم برای این روز تخفیفات روی محصولاتی همچون گوشی پیکسل 3 , لپ تاپ پیکسل , هدفون , بلندگوی هوشمند Google Home و Google Home Max و ... در نظر گرفته است. در ادامه برخی محصولات فروشگاه گوگل که شامل تخفیف شده اند را با مقدار تخفیف برای شما لیست می کنیم.

تخفیف بزرگ گوگل در Black Friday

یکی از این محصولات پرچمدار شرکت گوگل یعنی گوشی پیکسل ۳ ( pixel 3 ) با 150 دلار تخفیف ( 150$ OFF ) ، با قیمت پایه 649 دلار عرضه می شود.

گوشی موبایل پیکسل ۳ اکس‌ال با ۲۰۰ دلار تخفیف ( 200$ OFF ) ، با قیمت پایه ۶۹۹ دلار عرضه خواهد شد. این گوشی‌ گوگل دارای سیستم اندروید نسخه جدید ( اندروید پای ) می باشد. همچنین این نوع گوشی های گوگل دارای سخت‌افزار بسیار خوبی می باشند. پردازنده اسنپدراگن ۸۴۵ در کنار 4 گیگابایت حافظه RAM و ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، اطلاعات سخت‌افزاری این گوشی‌ می باشد.

محصول Google Home Hub گوگل با ۵۰ دلار تخفیف ( 50$ OFF ) به قیمت ۹۹ دلار قابل خرید خواهد بود. محصول دیگر بلندگوی هوشمند Google Home و Google Home Max شامل ۵۰ دلار تخفیف می باشد و با قیمت های ۷۹ و ۳۴۹ دلار به ترتیب عرضه می شوند. محصول بلندگوی هوشمند Google Home Mini شامل ۲۴ دلار تخفیف شده و با قیمت ۲۵ دلار در فروشگاه گوگل عرضه می شود.

همچنین سایر محصولات این شرکت اعم از: دانگل‌های کروم کست و کروم کست اولترا به ترتیب ۱۰ و ۲۰ دلار آف خورده‌ و در روز بلک فرایدی ( جمعه سیاه ) با قیمت ۲۵ و ۴۹ دلار قابل خرید می باشند. مخحصول دیگر شرکت گوگل که شامل تخفیف جمعه سیاه شده استهدفون بلوتوث گوگل که به اسم Google Pixel Buds معروف است دارای  ۵۰ دلار تخفیف بوده و به قیمت ۱۰۹ دلار قابل خرید می باشد. و آخرین محصولی که می خواهیم به آن اشاره کنیم , لپ‌تاپ پیکسل بوک با ۳۰۰ دلار تخفیف 300$ OFF به قیمت ۶۹۹ دلار قابل خرید است.

بیشترین تخفیف در جمعه سیاه فروشگاه گوگل مربوط به لپ‌تاپ پیکسل بوک با 300 دلار تخفیف میباشد.

منبع: مجله رادیب

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 4 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
پهپاد فوق‌ پیشرفته نیروی دریایی آمریکا

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید