امکان ساخت گروه‌های 1024 نفره واتساپ

امکان ساخت گروه‌های 1024 نفره واتساپ

در جدیدترین به‌روزرسانی نرم افزار پیام رسان واتس‌اپ که با عنوان بتا در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته، اجازه می‌دهد گروه‌هایی بسازید که می‌توانند حداکثر 1024 عضو داشته باشند.

همان طور که در جریان هستید گروه‌های واتس‌اپ مدام بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوند. کاربران این پیام‌رسان تا مدت‌ها فقط می‌توانستند از 256 نفر در گروه‌های خود میزبانی کنند. این ظرفیت چندی پیش به 512 نفر رسید، اما به زودی قرار است دو برابر یعنی 1024 نفره شود.

به گزارش وب‌سایت WABetaInfo، واتس‌اپ قابلیتی را برای کاربران نسخه بتا عرضه کرده که اجازه تشکیل گروه‌هایی با حداکثر 1024 عضو را می‌دهد. البته این بتا در اختیار همه افراد قرار نگرفته و فقط گروه محدودی به آن دسترسی پیدا کرده‌اند. اما بعضی‌ها همین حالا می‌توانند این گروه‌های بزرگ را بسازند و انتظار می‌رود که این قابلیت در نهایت در هر دو نسخه اندروید و iOS در اختیار کاربران قرار بگیرد.

اگر شما هم از نسخه بتای واتس‌اپ استفاده می‌کنید، می‌توانید یک گروه آزمایشی بسازید تا ببینید این ویژگی را در دسترس دارید یا خیر. این گروه‌های جدید تفاوتی با گروه‌های قبلی ندارند و امکانات متفاوتی را ارائه نمی‌کنند، بنابراین صرفا می‌توانید از افراد بیشتری در آن‌ها میزبانی کنید.

گروه های 1024 نفره واتساپ

واتس‌اپ به رقابت با تلگرام ادامه می‌دهد

حضور بالغ بر هزار نفر در یک گروه واتس‌اپی شاید ایده چندان جذابی به نظر نرسد، به ویژه با توجه به این که سقف تعداد کاربران گروه‌ها همین چند وقت پیش از 256 به 512 نفر افزایش یافت. اما تلگرام به عنوان رقیب این پیام‌رسان، در حال حاضر می‌تواند از حداکثر 200 هزار نفر در گروه‌های خود میزبانی کند.

میزبانی از چنین شمار بالایی از افراد در گروه‌ها بیشتر به کار شرکت‌ها و رسانه‌ها می‌آید. این قابلیت اجازه می‌دهد برای گروه بزرگی از افراد پیام بفرستید و لزوما اجازه ارسال پیام به آن‌ها را ندهید. WABetaInfo همچنین می‌گوید که واتس‌اپ در حال کار روی ابزارهای بیشتری مثل سیستم تایید درخواست عضویت دستی برای مدیریت این گروه‌های بزرگ‌تر است.

حالا اگر می‌خواهید چنین گروه‌های بزرگی بسازید، به برنامه بتای واتس‌اپ بپیوندید و جدیدترین به‌روزرسانی این پیام‌رسان را نصب کنید. اگر خوش‌شانس باشید شاید شما هم به این قابلیت دسترسی پیدا کنید.

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 3 امتیاز , میانگین امتیازات 4.66 از 5 میباشد )
کاهش فضای ذخیره سازی واتساپ در آیفون و اندروید | پ

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید