سایت آکادمی رادیب

سوال های متداول | FAQ


به بخش سوال های متداول آکادمی رادیب خودش آمدید. در این بخش می توانید لیست تغییرات سیستم، آپدیت ها، رفع باگ ها و امکانات جدید سیستم را مشاهده کنید.
آکادمی رادیب یکی از زیر مجموعه های گروه رادیب میباشد . شعار آکادمی رادیب " خرید و فروش فایل دیجیتال و درآمدزایی آنلاین برای همه در همه جا " می باشد. مجموعه آکادمی رادیب میکوشد تا بستری را ایجاد کند تا هرکسی در هر نقطه ای از جهان بتواند از تخصص طراحی خود، کسب درآمد داشته باشد. ما بر این باوریم هر فردی به یک فرصت در زندگی خود نیاز دارد. اکنون آکادمی رادیب در بستری کاملا حرفه ای این فرصت را برای علاقمندان ایجاد کرده است تا بتوانند با رشد و شکوفایی خود در مسیر هدف ها و آرمان های خود گام بردارند.از این رو تمام تلاش خود را می کنیم تا امکانات جدید به سیستم اضافه کنیم، اگر باگ و مشکلی در سیستم گزارش شود به سرعت آن را رفع کنیم، و این موارد را از طریق این صفحه با شما به اشتراک بگذاریم.
   

آکادمی تنها از نظر کیفیت محصولات آن را مورد بازبینی قرار می دهد، کاربردی بودن آن به نوع هر آموزش وابسته است که با خواندن توضیحات هر آموزش می توانید در مورد خرید آن تصمیم بگیرید، اما محصولاتی که توسط فروشنده پشتیبانی نشود و دارای نقص باشد، وجه پرداختی از حساب فروشنده کسر شده و در کیف پول آنلاین مشتری، در سایت آکادمی رادیب، شارژ خواهد شد.

می توانید در کانال تلگرام یا اینستاگرام ما ( در پایین صفحه سایت ) عضو شوید و تخفیف ها را دریافت کنید. علاوه بر آن، هر هفته در اطلاعیه بالای صفحه اصلی، چند قالب یا افزونه منتخب را تخفیف میگذاریم.

بله، نسخه ی دریافتی شما کاملا مطابق با دموی محصول ارائه خواهد شد. اگر غیر از این باشد، می توانید نگاهی به سوالات مرجوع کردن خرید داشته باشید. همه محصولاتی که در آکادمی رادیب عرضه می شوند، پیش از انتشار چک و بررسی شده و آماده برای استفاده شما هستند.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط