سایت آکادمی رادیب

درباره آکادمی رادیب


به بخش درباره آکادمی رادیب خودش آمدید. در این بخش می توانید اطلاعاتی در رابطه با آکادمی رادیب , هدف و ماموریت آن مطالعه کنید. آکادمی رادیب یک وب سایت آموزشی کامل و آنلاین می باشد که دارای قدرتمند ترین سیستم خرید و فروش فیلم های آموزشی آنلاین می باشد. به جرات می توانیم بگوییم چنین سیستمی تا کنون در ایران وجود نداشته است.
آکادمی رادیب یکی از زیر مجموعه های جامعه گروه رادیب میباشد . شعار آکادمی رادیب " یادگیری و درآمدزایی آنلاین برای همه در همه جا " می باشد. مجموعه آکادمی رادیب میکوشد تا بستری را ایجاد کند تا هرکسی در هر نقطه ای از جهان بتواند یاد بگیرد و از تخصص به دست آورده کسب درآمد داشته باشد. ما بر این باوریم هر فردی به یک فرصت در زندگی خود نیاز دارد. اکنون آکادمی رادیب در بستری کاملا حرفه ای، این فرصت را برای علاقمندان ایجاد کرده است تا بتوانند با رشد و شکوفایی خود در مسیر هدف ها و آرمان های خود گام بردارند.

درباره آکادمی رادیب بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی رادیب در اواسط سال 1398 شمسی و اواخر سال 2019 میلادی شروع فعالیت خود را به صورت رسمی اعلام کرد. تیم قدرتمند و توسعه دهندگان وب گروه رادیب، با بررسی های لازم در زمینه آموزش آنلاین شاهد کم و کاستی ها و ضعف هایی در سیستم های آموزش آنلاین بودند که این امر سبب شد تا جرقه و ایده آکادمی آموزش آنلاین رادیب در ذهن مدیران این مجموعه ایجاد شود. این مجموعه آموزشی حاصل چندین ماه تفکر مداوم و برنامه ریزی متدوال می باشد.

آکادمی رادیب چگونه کار می کند ؟

وب سایت آکادمی آموزش آنلاین رادیب، یک سیستم آموزش آنلاین در زمینه های مختلف می باشد و ما سعی می کنیم همه زمینه ها را تا حد ممکن پوشش دهیم. در این وب سایت افراد علاقمند و آشنا به تخصص های لازم می توانند کسب در آمد آنلاین داشته باشند. به این شکل که افراد می توانند از طریق بخشی که به صورت حرفه ای برای تبدیل شدن به مدرس در نظر گرفته شده است، ابتدا بعد از عضویت، سطح کاربری خود را به مدرس تبدیل کنند. و بعد از آن می توانند به سیستم و پنل مدرس و فروش فیلم های آموزشی دسترسی داشته باشند. با این سیستم هر فردی می تواند با دانش و تخصص های خودش کسب درآمد اینترنتی داشته باشد و اندوخته های خود را برای دیگران به اشتراک بگذارد.

برخی تفاوت ها و مزایای آکادمی رادیب نسبت به دیگران

یکی از تفاوت های اساسی ما با سایر سایت های آموزشی، سیستم قدرتمند و تخصصی می باشد. سیستم آکادمی آموزش آنلاین رادیب، 100% اختصاصی بوده و از مدیریت محتوای آماده ( مانند بساری از وب سایت های مشابه ) برای راه اندازی سیستم استفاده نشده است. پنل کاربری حرفه ای برای مدرسین و فروشندگان از دیگر مزایای خوب آکادمی رادیب می باشد که مدرسین می توانند محصولات خود را مشاهده کنند. همچنین از طریق پنل فروشندگان می توانند میزان درآمد کل , فروش ماهانه , میانگین درآمد ماهانه را همراه با چارت مشاهده کنند. یکی  دیگر از مزایای آکادمی رادیب و البته تفاوت اساسی این است که آکادمی رادیب همه زمینه ها را پوشش میدهد و بر خلاف سایر سیستم های آموزشی،‌ فقط روی چند گزینه تمرکز نخواهد داشت . که این امر سبب خواهد شد تا هر کسی با هر تخصصی و هر رشته ای که می تواند، در آکادمی رادیب فعالیت داشته باشد.

ماموریت و هدف آکادمی رادیب

ماموریت و هدف ما از آکادمی رادیب، ساخت سیستمی کاملا داخلی و حرفه ای می باشد تا در زمینه آموزش آنلاین هیچ کمبودی احساس نشود. تیم توسعه و متخصصین گروه رادیب،‌ همواره در حال محک زدن خود و آزمون خطا هستند تا بتوانند سیستمی فوق قدرتمند که هر روزه بهتر از دیروز باشد را ارائه کنند. در سیستم آکادمی آموزش آنلاین رادیب، ایده های نو و بکر ارزش بیشتری از روش ها و ایده ها سنتی دارند که این امر سبب تفاوت بزرگ این مجموعه با دیگر مجموعه ها می باشد. همواره میکوشیم تا همراه با شما به تک تک آرمان ها و اهداف بزرگ آکادمی رادیب دست پیدا کنیم و از خدمات داخلی خود لذت ببریم.

مشتاق تغییر و انتقاد پذیر

مجموعه آکادمی رادیب در مسیر رسیدن به هدف ها هر نوع انتقاد و پیشنهادی را پذیرا می باشد. آکادمی رادیب همواره مشتاق تغییرات کوچک و بزرگ می باشد. ما با دست آوردهای کوچک و بزرگ, هرگز به خود مغرور نخواهیم شد و همیشه با آغوشی گرم و صمیمی، پذیرای انتقادات و پیشنهاد شما در مسیر رشد و تحول آکادمی رادیب خواهیم بود.

رضایت کاربران و مشتری مداری

یکی از مهم ترین مباحثی که آکادمی رادیب حساسیت خاصی به آن نشان میدهد رضایت کاربران می باشد. آکادمی رادیب به دور از تجاری سازی کسب و کار خود، همواره با تمام تلاش خود در مسیر رضایت کاربران گام برمی دارد. یکی از اساسی ترین برنامه های ما، احترام به کاربران و سعی در رضایتمندی آنها می باشد. با جرات تمام اعلام می کنیم هر کاربری از خدمات آکادمی رادیب بهره مند شود بی شک رضایت 100% درصدی را شاهد خواهد بود.
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط