سایت آکادمی رادیب

0 آموزش آنلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی آموزش آنلاین رادیب

برو به آکادمی آموزش آنلاین رادیب

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

آموزش اندروید

آموزش اندروید Android Tutorial یکی از زبان های برنامه نویسی تحت موبایل می باشد. آموزش برنامه نویسی android به صورت پروژه محور 0 تا 1000 با فیلم اموزشی سیستم عامل اندروید در آکادمی رادیب. زبان کدنویسی و برنامه نویسی اندروید در حال حاضر محبوب ترین زبان برنامه نویسی تحت موبایل می باشد.

اندروید به انگلیسی Android سیستم عامل قدرتمند تحت موبایل در حال توسعه توسط شرکت قدرتمند گوگل می باشد. به جرات می توان گفت سیستم عامل اندروید اکنون روی بیش از 60/70 درصد گوشی های موبایل و تبلت های دنیا نصب می باشد.

آموزش برنامه نویسی اندروید

زبان برنامه نویسی اندروید در حال حاضر یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی موبایل می باشد. برنامه نویسان و توسعه دهندگان زیادی در دنیا در حال توسعه و ساخت اپلیکیشن های مختلف برای اندروید هستند. بی شک یکی از پردرآمد ترین شغل های برنامه نویسی دانش برنامه نویسی اندروید می باشد. چرا که این سیستم همان طور که گفته شد در کل دنیا بیشترین استفاده را دارد.

برای یادگیری کدنویسی و برنامه نویسی سیستم عامل اندروید می توانید از آموزش های مقدماتی اندروید شروع کرده و تا آموزش های فوق حرفه ای پیش برید . بی شک شما می توانید به یک توسعه دهنده و برنامه نویسی حرفه ای اندروید تبدیل شوید.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط