سایت آکادمی رادیب

0 آموزش آنلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی آموزش آنلاین رادیب

برو به آکادمی آموزش آنلاین رادیب

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

آموزش ایلوستریتور

آموزش ایلوستریتور illustrator learning برنامه قدرتمند و حرفه ای گرافیکی که محبوبیت آن زبان زد دنیا می باشد. آموزش ایلاستریتور به شما کمک می کنه تا با یک نرم افزار گرافیکی قدرتمند که یک برنامه جهانی می باشد آشنا شوید. نرم افزار illustrator مزایا و ویژگی های منجصر بفرد زیادی دارد که تک تک آنها سبب محبوبیت و قدرت آن شده اند.

آموزش نرم افزار ایلوستریتور illastrator

هم اکنور در دنیای نرم افزار های گرافیکی ایلاستریتور با فتوشاپ رقابت سنگینی دارد. چرا که هر دو این برنامه ها فوق العاده قدرتمند و کاربردی هستند. اگر بخواهیم یکی از این نرم افزار ها را انتخاب کنیم و یا اینکه بخواهیم بدانیم illastrator بهتر است یا photoshop باید گفت که این مورد دو موضوع مجزا می باشد و نمی توان فقط یکی از این موارد را انتخاب کرد. ایلوستریتور ویزگی هایی را دارا می باشد که در نرم افزار فتوشاپ وجود ندارد و از طرفی هم فتوشاپ برخی قابلیت ها را دارد که در ایلاستریتور روی آن تمرکز زیادی نشده است.

ویژگی فوق العاده نرم افزار ایلوستریتور

ساخت فایل های گرافیکی تکه تکه با فرمت SVG یکی از ویژگی های بی نظیر نرم افزار ایلوستریتور می باشد. شاید در نرم افزار های دیگری نیز بتوانم کار های طراحی شده را با این فرمت ذخیره کنیم اما قدرت مدیریت و کنترل آنها به برنامه گرافیکی illastritor هرکز نخواهید رسید.

نرم افزار ایلاستریتور برخی مواقع مشاهده شده مزایایی داره که سبب شده از فتوشاپ نیز پیشی بگیره. امروزه گرافیت های زیادی در دنیای با استفاده از این نرم افزار اقدام به طراحی و فعالیت های گرافیکی می کنند.

آموزش ایلوستریتور را می توانید در دسته بندی مربوط به نرم افزار های گرافیکی بخش Illastritor دنبال کنید. این نرم افزار نیز همچون سایر نرم افزار های قدرتمند دنیا بازار کار فوق العاده بی نظیری داره تا حدی که افراد زیادی به صورت اختصاصی روی این برنامه تمرکز کرده اند.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط