سایت آکادمی رادیب

0 آموزش آنلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی آموزش آنلاین رادیب

برو به آکادمی آموزش آنلاین رادیب

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی به انگلیسی Artificial Intelligence به اصطلاح هوش صناعی و هوش ماشینی که به هوشی گفته می شود که توسط سیستم ها و ماشین ها عکس العملی از خودش نشان میدهند. به طور کلی هوش مصنوعی هوشی می باشد که عملکرد های آن شبیه به عملکرد انسان می باشد.

هوش مصنوعی چیست ؟

هوش مصنوعی مواردی همچون& شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال را در خود دارند و آن موضوع قابل فهمی برای آن می باشد. 

هوش مصنوعی دانش شناخت و طراحی عامل های هوشمند

بر اساس مطالب و مقالاتی که در رابطه با هوش مصنوعی نوشته اند به هوش مصنوعی "دانش شناخت و طراحی عامل‌های هوشمند" نیز می گویند. هوش محصونی کاربرد های فراوانی در عرصه علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم زیست‌شناسی و پزشکی، علوم اجتماعی و بسیاری از علوم دیگر دارد.

زبان های برنامه نویسی هوش مصنوعی

از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی هوش مصنوعی می توانید به زبان های لیسپ، پرولوگ، کلیپس و ویپی اکسپرت اشاره کرد که محبوب ترین و قدرتمند ترین زبان برنامه نویسی هوش مصنوعی می باشد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط