سایت آکادمی رادیب

0 آموزش آنلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی آموزش آنلاین رادیب

برو به آکادمی آموزش آنلاین رادیب

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

آموزش delphi

آموزش delphi دلفی یکی قوی ترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی دنیا می باشد. زبان برنامه نویسی دلفی در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. نرن افزارهای زیادی بر پایه زبان برنامه نویسی Delphi نوشته شده اند. یکی از نرم افزار های قدرتمندی که با زبان دلفی طراحی شده است برنامه حساب داری هلو می باشد. که یکی از نرم افزار های قوی و قدرتمند در این زمینه محسوب میشه.

آموزش برنامه نویسی دلفی Delphi

شرکت های کوچک و بزرگ در جهان سیستم های حرفه ای خود را بر پایه زبان برنامه نوبس delphi طراحی می کنند . یکی از مزایای بسیار خوب زبان دلفی بر قراری ارتباط عالی با پایگاه داده می باشد که این ویژگی یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این زبان برنامه نویسی شده است.

در دسته بندی آموزش دلفی شما به انواع آموزش های متنوع در زمینه زبان دلفی می توانید دسترسی پیدا کنید و با یادگیری این زبان یک برنامه نویسی فوق حرفه ای شوید.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط