سایت آکادمی رادیب

0 آموزش آنلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی آموزش آنلاین رادیب

برو به آکادمی آموزش آنلاین رادیب

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

آموزش PHP

آموزش PHP پی اچ پی زبان محبوب برنامه نویسی دنیا. زبان php یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی می باشد. در این بخش از آموزش پی اچ پی می توانید به کلیه آموزش های برنامه نویسی و کدنویسی php دسترسی داشته باشید. در دسته بندی php tutorial شما انواع آموزش های مختلف از مدرسین مختلف را به صورت پروژه محور شاهد خواهید بود.

یادگیری و اموزش زبان برنامه نویسی php

php در ابتدا به نام صفحه خانه شخصی به انگلیسی Personal Home Page معرفی شد که بعد ها اون رو زبان php نامیدند. در حال حاضر برنامه نویسی و زبان پی اچ پی رو PHP: Hypertext Preprocessor یعنی پیش پردازنده ابر متن نامیده و میشناسند.

زبان php محبوب ترین زبان برنامه نویسی دنیا

امروزه اکثر توسعه دهندگان وب و برنامه نویسان از زبان برنامه نویسی قدرتمند php برای توسعه و کارهای خودشون استفاده می کنند. که دلیل آن هم قدرت و ابزارهای کاربردی این زبان می باشد. هر برنامه نویسی باید در دنیا با این زبان آشنا باشد. بیشتر فریم وورک ها و سی ام اس های آماده بر پایه زبان پی اچ پی نوشته شده اند که این مورد نیز نشان دهنده قدرت و عظمت پی اچ پی می باشد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط