سایت آکادمی رادیب

0 آموزش آنلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی آموزش آنلاین رادیب

برو به آکادمی آموزش آنلاین رادیب

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

آموزش پرل

آموزش پرل به انگلیسی Perl Programming زبان برنامه نویسی قدیمی و محبوب که دارای قدرت بسیار زیادی میباشد. در آموزش های زبان perl شما با این زبان برنامه نویسی آشنا خواهید شد و با آموزش های پروژه محور پرل قادر خواهید بود انواع سیستم های را برنامه نویسی کنید.

آموزش پرل را دنبال کنید

زبان برنامه نویسی پرل کاربر بسیار زیادی در یونیکس umix دارد. این زبان برنامه ویسی بیشتر در زمینه های امنیتی به کار برده میشه و می توان با آن انواع سیستم های امنیتی , شل , باگ و ... نوشت. یکی از مهم ترین واساسی ترین کاربرد های زبان برنامه نویسی پرل طراحی و نوشتن اکسپلویت ها و کد های تحریب کننده می باشد که برنامه نویسان زیادی را در دنیا به سمت خودش جذب کرده است.

کاربردهای امروزی زبان برنامه نویسی Perl

زبان برنامه نویسی پرل امروزه در زمینه های مختلفی کاربرد اساسی دارد. در حال حاضر می توان گفت زبان perl در زمینه های هوش مصنوعی، ژنتیک، نظامی، تحقیقاتی، صنعتی و ... کاربرد گسترده ای دارد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط