سایت آکادمی رادیب

0 آموزش آنلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد

فایل مارکت رادیب
میلیون ها فایل دیجیتال و دانلودی

فایل مارکت رادیب بزرگترین MarketPlace ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از فایل مارکت رادیب کسب درآمد داشته باشید

برو به فایل مارکت رادیب

آکادمی آموزش آنلاین رادیب
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

آکادمی آموزش آنلاین رادیب بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی مجازی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت آکادمی آموزش آنلاین رادیب

برو به آکادمی آموزش آنلاین رادیب

0 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

کار آفرینی

کار آفرینی به انگلیسی Entrepreneurship کارآفرینی از یک واژه فرانسوی تحت عنوان Entrepreneurs یعنی متعهد بودن سر چشمه میگیره. کارآفرینی اصطلاحیست که این روز ها زیاد اسمش به گوشمون میخوره. پیتر دراکر پدر علم مدیریت کار آفرین را کسی میداند که فردی با سرمایه اقتصادی خودش کاری رو شروع می کند. ارزش ها و باورها را تغییر داده و به سمت تحول و توسعه پیش میرود.

کارآفرین چیست ؟

کارآفرینی می توواند تعاریف متعدی از خود داشته باشد که از نظرات مختلف معانی مختلفی به خود گرفته است. هیچ وقت نمی توان معنی و تعریف مشخصی از کار آفرینی را بیان کرد که مختص عموم باشد. برخی صفات و ویژگی هایی که می توان به یک کارآفرین داد عبارتند از: ثرت آفرینی , خلق کار , ایجاد ارزش , آینده نگر , توسعه فردی , پیشرو بودن , خلاقیت , ریسک پذیر بودن و .... با این صفات شما میدانید که تعریف کار آفرینی میتواند در هر عرصه کمی متفاوت باشد.

کارآفرین چه کسی است ؟

در عرصه کار آفرینی جنست مشخصی وجود ندارد یعنی هم مردان و هم زنان می تواند کار آفرین باشند. در کل دنیا در کشور ها تعداد مردان کارآفرین از تعداد زنان بیشتر می باشد و در برخی کشور ها تعداد زنان کارآفرین نسبت به تعداد مردان بیشتر می باشد.

چیزی حدود 40 درصد کارآفرینان کشور ایران را زنان تشکیل داده اند و 60 درصد کارآفرینی در ایران توسط مردان صورت گرفته است.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط