فستیوال چیست ؟

فستیوال چیست ؟

فستیوال یا جشنواره به انگلیسی Festival به یک روز خاص که مربوط به برگذاری یک جشن و مراسم گفته می شود. برای هر نوع فعالیتی می توان فستیوال داشت. در این نوع جشنواره ها برگذار کنندگان آن در رابطه با مواردی همچون : موفقیت های به دست آمده , تولید و معرفی محصول جدید , ارائه جوایز عمومی و .... صحبت می کنند.

برای آشنایی کامل با معنی فستیوال و انواع آن در ادامه این مقاله از مجله رادیب همراه ما باشید.

فستیوال

افراد و شرکت های بزرگ در بازه رمانی های خاصی اقدام به برگذاری فستیوال های مختلف می کنند و در این Festival ها اقدام به معرفی و درست آوردهای خود می کنند. به جرات می توان گفت یکی از بهترین روش های لازم در هر نوع کسب و کاری برگذاری جشن و مراسماتی در قالب فستیوال می باشد. چرا که تاثیر فوق العاده بی نظیری برای کسب و کارها خواهد داشت.

انواع فستیوال ها در جهان

فستیوال به یک موضوع خاص خلاصه نمی شود. هر کسی در هر حیطه و زمینه ای می تواند اقدام به برگذاری فستیوال کند. و اسم دلخواهی روی مراسم برگذاری خود بگذارد. مثلا در جهان فستیوال رنگ داریم که مربوط به یک جشن رنگ می باشد و اکثر در کشور هند طرفدار بیشتری دارد و هر ساله برگذار می شود.

فستیوال فیلم ها و سینما

هر ساله جشنواره های مختلفی در کشور های مختلف در زمینه فیلم و سینما نیز برگذار می شود. که در این نوع فستیوال برگذار کنندگان در رابطه با اینده شغلی و موفقیت ها خود صحبت می کنند. و در این مراسم به افراد برتر که در طول سال توانسته اند بدرخشند جوایزی تعلق میگیرد. این نوع فستیوال در کشور ایران نیز برگذار می شود.

منبع: مجله رادیب

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 21 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
ویژگی ضروری سیستم های مدیریت محتوا

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید