وب سایت آمازون با آغاز کمپین Prime Day  از دسترس خارج شد

وب سایت آمازون با آغاز کمپین Prime Day از دسترس خارج شد

وب سایت آمازون ( Amazon ) غول تجارت الکترونیک طبق برنامه نویسی چند وقت اخیر خود قسط راه اندازی کمپین Prime Day  را داشت. طبق گزارشات اعلام شده فروشگاه آنلاین آمازون در همان ساعت اولیه برگذاری کمپین پرایم دیلی به دلیل ترافیک سنگین از دسترس کاربران خارج شده. شما تصور کنید وب سایت بزرگی همچون آمازون با دارا بودن سرور های قوی و قدرتمند پاسخگوی حجوم کاربران در این کمپین نبوده است.

فروشگاه آمازون با برگذاری کمپین Prime Day از دسترس خارج شد

طبق گزارشات وب سایت DownDetector.com شروع این کمپین در ساعت 3:00 بوده که در ساعت 3:05 از دسترس خارج شد. یعنی در عرض 5 دقیقه هجوم کاربران برای شرکت در این کمپین سبب از درسترس خارج شدن سایت آمازون شده است.

قطعی سرور و قابل دسترس نبودن آمازون طبق اطلاعیه های این شرکت در ساعت حدود 5:30 ادامه داشته است. 

کمپین prime day آمازون

برگذاری کمپین Prime Day در آمازون

آمازون برای این کمپین برنامه ریزی زیادی را انجام داده بود و قصد برگذاری کمپین بسیاری بزرگی را داشت. اما آنها فکر این قسمت کار را نکرده بودند. شاید هم تصور همچین بازخوردی را از کمپین خود نداشتند.

آمازون در ساعت 5 یعنی دو ساعت بعد از آغاز کمپین طی یک توییت در حساب توییتر خود اعلام کرد: برخی کاربران موفق به خرید شده و برخی دیگر موفق به ثبت سفارش خود نشده اند. در حال حال حاضر آمازون بدون مشکل در دسترس کاربران می باشد و سفارشات بدون مشکل در حال ثبت هستند. اما هنوز برخی مشکلات جزئی در سیستم مشاهده می شود که در کمترین زمان ممکن مشکلات را برطرف می کنیم.

کمپین پرایم دی سال گذشته آمازون

سال قبل آمازون با برگذاری این کمپین در عرض حدودا 30 ساعت به فروش 1 میلیارد دلار رسید. و این کمپین با این فروش به پایان رسید. امازون انتظاری که در سال گذشته از پرایم دی خود داشت با درآمد و فروش یک میلیاری از وضعیت فروش راضی بود.

فروش کمپین پرایم دی در ساعت اولیه چیزی حدود 2.8 میلیاد دلار اعلام شد. که دو برابر  فروش کمپین سال قبل می باشد. انتظار میرود آمازون در این کمیپن فروش 4 میلیادری داشته باشد.

امسال قبل از برگذاری کمپین پرایم دی آمازون , درآمد و فروش کمپین چیزی حدود 4 میلیاد تخمین زده شده بود. 

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 10 امتیاز , میانگین امتیازات 4.9 از 5 میباشد )
گوگل پلاس تعطیل می شود

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید