به وبسایت خود عنصر اعتماد تزریق کنید

به وبسایت خود عنصر اعتماد تزریق کنید

با سلام خدمت همه همراهان عزیز و دوست داشتنی مجله رادیب، موضوع این مقاله اعتماد است، چیزی که در بسیاری از جنبه های مختلف زندگی ما ، وجود دارد، مثلا در یک رابطه ، عدم اعتماد یک شکستن محسوب می شود. به هر حال ، معرفی فقط یک عنصر کوچک از تردید می تواند باعث فروپاشی رابطه شود. باور کنید یا نکنید ، برای کاربران وب سایت شما نیز همین است. اعتماد موضوعی کاملاً داغ است که مربوط به نوع محتوای بازاریابی و همچنین نوع طراحی وب سایت شما می شود.
"بدانید. بپسندید و اعتماد کنید. " برای دهه ها یک فرمول پیروزی در زمینه نوشتن متن بوده است. و گوگل انتظار دارد "تخصص ، اقتدار و اعتماد" از محتوای جستجوی عالی باشد.
پس چرا اعتماد باید برای شما مهم باشد؟ زیرا افراد از شرکت ها ، وب سایت ها و برند های مورد اعتماد خود خرید می کنند.
اگر وب سایت شما فقط  و تنها فقط یک عامل شک و تردید ایجاد کند (می دانید ، نوعی که باعث می شود اعتماد مشتریان شما  بین برود) ، شما کاملا رابطه خود با آن مشتری را از دست داده اید (و فروش به آن شخص کاملا غیر ممکن است). و اگر یک وب سایت خدمات تولیدی دارید ، نمی توانید هدیه دادن به مشتریان را نادیده بگیرید. نیازی نیست اعتماد سازی آنلاین، سالها و حتی ماه ها طول نمی کشد. تغییراتی وجود دارد که می توانید در طراحی وب سایت خود ایجاد کنید و روند اعتماد سازی را سرعت ببخشید.

1. چیدمان و طراحی وب سایت

بسیاری از وب سایت ها نمی توانند تأثیری را که طراحی وب سایت آنها بر اعتماد دارد در نظر بگیرند. اما در مورد طراحی وبسایت خود به عنوان اولین تأثیر یا ضربه نهایی به اعتماد، فکر کنید.
بگذارید بگوییم که یک کاربر تصمیم می گیرد یک محصول را خریداری کند و وارد وبسایت شما می شود. آنها حتی ممکن است دقیقاً بدانند که به دنبال چه نوع محصولی هستند. اما مسئله این است که ، اگر طرح سایت به هم ریخته باشد و یافتن اطلاعات یک چالش باشد - رابطه از بین خواهد رفت.
حتی اگر مشتری به شدت خواهان کالایی یا خدماتی است که شما می فروشید ، قرار نیست ده دقیقه از وقت خود را از طریق منوها یا زیرمجموعه های پیچیده سایت شما ، صرف کند. بلکه به دنبال این است که به سریع ترین روش ممکن تمام خدمات مورد نیاز خود را بیابد.
به علاوه ، برای اینکه گوگل و کاربران را راضی نگه دارید ، سایت شما باید به همان اندازه که در دسک تاپ زیبا و کامل است ، در موبایل نیز کاربردی باشد. یک طرح ساده برای کاربران در همه دستگاه ها که به خوبی کار خواهد کرد.
نکته آخر: یک وب سایت خوب طراحی شده باید ساده ، استفاده از آن آسان و با توجه به رضایت مشتری طراحی شود.

از طراحان و برنامه نویسان حرفه ای گروه رادیب برای ساخت یک وبسایت منحصربه فرد و حرفه ای کمک بگیرید.

2. صفحه تماس بگیرید

برای بسیاری ، هیچ چیزی مانند کمبود اطلاعات تماس سیگنال قرمز ارسال نمی کند. در حالی که بازدیدکنندگان به راحتی می توانند آدرس و شماره تلفن یک کسب و کار محلی را پیدا کنند و حتی به مغازه یا آن شرکت بروند ، اما آنها به شرکت های آنلاین مشکوک هستند که حتی نمی توانند آدرس ایمیل خود را در سایت وارد کنند.
مانند صفحه "درباره ما" ، مشتریان می خواهند با شرکت های واقعی تعامل داشته باشند. با درج باکس گپ ( چت آنلاین )، آدرس ایمیل یا شماره تلفن ، اعتماد بیشتری به مشتریان بالقوه خواهید داد. در دنیای آنلاین که برای شخصی که اولین بار است قصد خرید آنلاین دارد این مهم است که ، تا چه اندازه می تواند هنگام برخورد به مشکل به شما دسترسی سریع داشته باشد مانند چت آنلاین، شماره تلفن، بخش ارسال تیکت پشتیبانی و ...
همانقدر بد است که نداشتن صفحه تماس ، دفن اطلاعات تماس شما را در مکانی دشوار پیدا می کند. چرا می خواهیم افراد مورد نظر راهی برای تماس با شما جستجو کنند؟ آنها ممکن است مشتاق خرید باشند ، اگر فقط آنها می دانستند چگونه شما را پیدا کنند!
نکته: با ارائه اطلاعات تماس در مکانی منطقی مانند لینک "تماس با ما" در منوی بالا یا پاورقی ، به بازدیدکنندگان کمک کنید.

3. محتوای ارزشمند و مفید

کارشناسان سئو و گوگل قدرت "محتوای با کیفیت بالا" را ستایش می کنند. مطمئن نیستید که محتوای شما از کیفیت بالایی برخوردار است؟
برای جلب اعتماد ، باید به مخاطبان خود کمک کنید - حتی اگر آنها هنوز آمادگی پرداخت هزینه شما را ندارند. این محتوا همچنین فرصت شما برای درخشش به عنوان یک رهبر فکری در زمینه کاری شماست. برای ایجاد اقتدار به روشی معتبر می توانید از مطالب مفید استفاده کنید. مطلبی که خودتان آن را نوشته اید و از جایی کپی برداری نمی کنید.
محتوای مفیدی برای افراد واقعی و نه فقط گوگل ایجاد شده است. اگر استراتژی فعلی بازاریابی محتوای شما ایجاد هرچه بیشتر مقالات کپی شده و بدون بهینه سازی ست ، ممکن است بخواهید در مورد استراتژی سئو خود تجدید نظر کنید. شما می توانید محتوای بازاریابی را ایجاد کنید که گوگل هم آن را دوست دارد و مشتاقان آن است که از شما مطالب یونیک و نوشته شده دریافت کند.
نکته: برای خوانندگان واقعی، مقالات واقعی ( بدون کپی برداری ) بنویسید. با ارائه ارزش به خوانندگان خود ، در حال دستیابی به محتوای با کیفیت هستید. که نتیجه آن جلب اعتماد بیشتر به سایت، کسب و کار و برند شماست.

 

منبع:‌ مجله رادیب

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 3 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
قابلیت تشخیص تصادف آیفون 14

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید