افزایش سرعت اینترنت تا 20 درصد 100% واقعی و تاثیرگذار

افزایش سرعت اینترنت تا 20 درصد 100% واقعی و تاثیرگذار

سرعت اینترنت همواره یکی از دغدغه های کاربران فعال در حوزه وب بوده است و در همین رابطه از سوی شرکت های ارائه دهنده سرویس های اینترنتی و اپراتور ها مبنای قیمت بسته های اینترنتی بر اساس دو فاکتور سرعت و حجم ترافیکی بسته ها می باشد که بدون شک میزان سرعت بسته ها بیشتر مد نظر کاربران می باشد تا بتوانند بدون محدودیتی در کمترین زمان ممکن به نتایج جستجو های خود دسترسی داشته باشند و هر انچه که نیاز دارند را به سرعت مشاهده کنند و در وقت خود صرفه جویی کنند که در این رابطه علاوه بر سرعت بسته های ارائه شده کاربران میتوانند با اقداماتی سرعت خود را افزایش دهند که در این مقاله از بخش مجله رادیب به بررسی دقیق این موضوع می پردازیم .

پیشنهاد مطالعه: رفع مشکل باز نشدن سایت ها با اینترنت مخابرات را حتما بخوانید

ترفند های افزایش سرعت اینترنت 

سرعت اینترنت یکی از مهمترین مولفه های انتخاب بسته های اینترنتی در هنگام خرید این بسته ها می باشد که به باور تعداد زیادی از کاربران سرعت اینترنت تنها از سوی ارائه دهندگان خدمات اینترنتی تعیین میگردد اما با ترفند هایی میتوان سرعت اینترنت را تا 20 درصد افزایش داد که در این مقاله از بخش تکنولوژی به بررسی این ترفند ها می پردازیم , شرکت مایکرو سافت در طراحی ویندوز ها 20 درصد از پهنای باند اینترنت کاربر را برای استفاده به منظور بروزرسانی ویندوز و ... در نظر گرفته است که از آنجاییکه بسیاری از کابران ویندوز های ارائه شده توسط این شرکت از این خدمات استفاده نمیکنند بنابراین میتوانید این پهنای باند در نظر گرفته برای بروزرسانی ویندوز را به پهنای باند خود بازگردانید که در ادامه مراحل انجام این کار به ترتیب ارائه میگردد . 

افزایش سرعت اینترنت با چند کلیک 

  • در اولین قدم روی استارت کلیک کنید و گزینه run را بزنید . 
  • با کلیک بر روی run پنجره ای برای شما باز میشود که باید در این قسمت gpedit.msc را تایپ کنید و اینتر بزنید که با اینکار پنجره ویرایش پالیسی‌های ویندوز برای شما باز میشود . 
  • در پنجره باز شده مسیر زیر را دنبال کنید :
Local Computer Policy > Computer Configuration > Administrative Templates
  • در این بخش گزینه network را انتخاب نمایید و سپس بر روی گزینه QOS Packet Scheduler کلیک نمایید . 
  • بعد از انجام این مراحل باید بر روی گزینه Limit Reservable Bandwidth دابل کلیک کنید تا پنجره جدیدی برای شما باز شود . 
  • با باز شدن این پنجره شما با اصطلاح پیکربندی نشده ( Not Configured ) روبرو خواهید شد , این در حالیست که در تب  Explain گزینه Packet Scheduler بصورت پیش فرض 20 درصد از پهنای اینترنت را بخود اختصاص داده است . 
  • در گام آخر برای باگزداندن پهنای اینترنت ذکر شده به پهنای وبگری باید گزینه Reservable Bandwidth را روی Enabled قرار دهید و سپس مقدار تعریف شده برای این گزینه را بر روی صفر قرار دهید که بدین ترتیب ویندوز هیچ پهنای باندی را به خود اختصاص نمیدهد . 

در این بخش بصورت کامل و مرحله به مرحله راهکار های افزایش سرعت اینترنت تا 20 درصد برای شما عزیزان ارائه شد که امیدواریم مد نظرتان واقع شود و با سرعت بیشتری به وبگردی بپردازید . 

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 5 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
فین‌تک چیست ؟ معنی Financial Technology

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید