سقوط قیمت بیت کوین همچنان ادامه دارد

سقوط قیمت بیت کوین همچنان ادامه دارد

بیت کوین غول ارزهای دیجیتال این روزها در حال سقوط میباشد. در حال حاضر قیمت bitcoin به زیر 5 هزار دلار سقوط کرده. ماه قبل اخرین قیمت بیت کوین 6.400 دلار بود که در چند روز گذشته , چیزی حدود 15 درصد سقوط کرده است. در تاریخ 29 آبان ارز دیجیتالی بین کوین با قیمت 4.441 هزار دلار خرید و فروش میشد.

سقوط و کاهش قیمت بیت کوین

از دیجیتالی بیت کوین راحت می توان گفت چندین ماه متوالی تغییر چندانی نداشت. همان طور که در بالا اشاره شد در ماههای قبلی که بازار بورس آمریکا نوسانات بسیار زیادی داشت . bitcoin با قیمت 6400 دلار در بازار موجو بود. اما سقوط ناگهانی این ارز در این ماه اغاز شده.

بر اساس گزارشات خبرگزاری بلومبرگ این روند نزولی و سقوط قیمت تقریبا همزمان با انشعاب ارز دیجیتالی «بیت‌کوین‌ کش» (Bitcoin Cash) به دو ارز به نام‌های Bitcoin ABC و Bitcoin SV آغاز شده است. قیمت دیگر ارز های دیجیتالی معروف دنیا مانند اتریوم و XRM نیز با توجه به این وضعیت سقوط قیمت ارز دیجیتال بیت کوین , کاهش یافته است.

وضعیت و قیمت بیت کوین در سال گذشته

در ماه دسامبر سال گذشته ، قیمت بیت‌کوین به چیزی حدود 19 هزار دلار صعود کرد. اما بعد از گذشت حدودا ۴ هفته قیمت آن به 10 هزار دلار سقوط کرد.

این وضعین بازار ارز های دیجیتالی همچنان ادامه دارد. باید صبر کنیم و ببینیم در روز های آتی چه تغییراتی در قیمت بیت کوین شاهد خواهیم بود. و اینکه ایا قیمت بین کوین در این مقدار ثابت میماند یا خیر ؟

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 6 امتیاز , میانگین امتیازات 4.83 از 5 میباشد )
معرفی نرم افزار اتوکد برای اندروید AutoCAD 360

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید