نمایش استوری اینستاگرام فقط برای برخی دوستان

نمایش استوری اینستاگرام فقط برای برخی دوستان

استوری اینستاگرام Instagram Stories ابزار محبوبی هست که چندی پیش اینستاگرام آن را به قابلیت های شبکه اجتماعی خود اضافه کرد. همان طور که میدانید وقتی فردی در اینستاگرام یک استوری (Stories) قرار میدهد کلیه فالوور ها قادر هستند استوری را مشاده کنند. چند وقتی میشه که اینستاگرام قابلیت جدید را به این شبکه اجتماعی اضافه کرد تحت عنوان خصوصی کردن استوری‌ها Close Friends به معنای دوستان نزدیک.

خصوصی کردن استوری برای برخی افراد در اینستاگرام Close Friends

امروز در این مقاله به معرفی این قابلیت و نحوه نمایش دادن استوری فقط برای برخی دوستان رو با هم بررسی می کنیم. کلیه شبکه های اجتماعی در راستای هر چه بهتر کردن اپلیکیشن خود سخت در تلاش هستند که اینستاگرام با قابلیت های اخیر و جذاب خود سبب هر چه کاربر پسند تر شدن شبکه خود شده است.

مدیریت اکانت اینستاگرام و جذب مخاطب فقط از طریق ربات اینستاگرام رادیب | تنها ربات فعال در ایران | یک روز تست رایگان، همین حالا ثبت نام کنید

لیست دوستان نزدیک اینستاگرام close friends list

زمانی که فردی استوری قرار میدهد کاربران با مشاهده استوری هایی که دور آنها یک حاشیه سبز رنگ است, بدین منظور خواهد بود که کاربر مورد نظر داخل لیستی می باشد که قادر است استوری مورد نظر را مشاهده کند. در غیر اینصورت سایر کاربران مشخص نشده نمی توانند استوری را مشاده کنند یا علامت خاصی برای آنها نمایش داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است زمان اضافه کردن افراد جدید به لیست قابل مشاهده استوری ها , سایر کاربران متوجه این موضوع نخواهند شد.

برای استفاده از این امکان باید ابتدا لیست دوستان نزدیک خود را مشخص کنید. لیست دوستان نزدیک شامل افرادی میشود که شما تمایل دارید استوری های شما برای آنها نمایش داده شود. از این رو لازم است ابتدا لیست مورد نظر خود را تهیه کنید. در تصویر زیر نحوه اضافه کردن دوستان نزدیک (Close Friends) مشخص هست و باید دقیقا به این شکل عمل کنید.

نمایش استوری فقط برای دوستان نزدیک Close Friends

بعد از اضافه شدن افراد مورد نظر به لیست Close Friends شما از این پس با قرار دادن استوری مشخص خواهید کرد که فقط افراد مشخص شده بتوانند استوری شما را مشاهده کنند.

پیشنهاد ویژه : آموزش کسب درآمد از اینستاگرام شامل جدیدترین روش ها

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 5 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
نحوه تبدیل Rial به ریال یا تومان در EDD

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید