نرخ کلیک ایمیل های خود را افزایش دهید

نرخ کلیک ایمیل های خود را افزایش دهید

درود فراوان خدمت همه همراهان مجله رادیب، اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد ، اندازه گیری تعداد افرادی که ایمیل های شما را باز می کنند یک معیار نسبتاً غیر قابل اعتماد و بی ربط است و از موفقیت کمپین ایمیل شما چیز زیادی به شما نمی گوید.
معیار مهمتری که باید به آن توجه شود؟ نرخ کلیک است
اندازه گیری ، تجزیه و تحلیل تعداد افرادی که بر روی لینک ها کلیک کرده اند و از طریق آن ، سایت شما را باز می کنند به شما می گوید ایمیل های شما می تواند در کدام بخش ها به کسب و کار کمک کند. نرخ کلیک بالاتر که منجر به فروش واقعی می شود ، نشانه هایی ( یا نتیجه ای ) از لیست های ایمیل تقسیم بندی شده ، موضوعات خوب ، محتوای جذاب ، اقدامات موثر برای اقدام و موارد دیگر است.
در این مقاله از مجله رادیب چند نکته برای افزایش نرخ کلیک ایمیل های شما آورده شده است ، بنابراین می توانید شروع به بهبود معیار اصلی بازاریابی از طریق ایمیل کنید:

 

ارسال هرزنامه را متوقف کنید

 

ممکن است هرگز فکر نکنید که به عنوان یک ایمیل ناخواسته دیده می شوید ، اما اگر ایمیل های شما به جعبه هرزنامه ( اسپم ) ‌ارسال می شوند (یا توسط دستورالعمل ارائه دهندگان سرویس ایمیل، آنها حذف می شوند) ، به ایم معنی ست که ارسال ایمیل را صحیح انجام نمی دهند. با اطمینان از ارسال فقط آنچه مخاطبان شما را به عنوان اطلاعات مربوطه می بینند ، با فركانس مناسب خود ، میزان اسپم شدن ایمیل را کاهش دهید و از ارسال اسپم پرهیز كنید. به طور کلی: نه فقط برای یک ایمیل ، بلکه دقیقاً هر روز باید این نکته را به خود یادآوری کنید.

 

لیست های ایمیل خود را تقسیم کنید

 

ایمیل خودکار یا حتی کلی ( ایمیل انبوه ) ارسال نکنید. تقسیم بندی لیست ایمیل شما به این معنی است که مخاطب خاصی را با یک پیام خاص مرتبط با او هدف قرار می دهید. این نوع توجه به جزئیات بدان معناست که مشتریان شما در واقع از ایمیل های دریافت شده قدردانی می کنند و احتمال باز کردن آنها ، خواندن آنها و کلیک بر روی لینک سایت شما را افزایش می دهند.

 

شخصیت داشته باشید

 

خواه با اطلاعات آموزشی ، شوخ طبعی ، صراحت یا چیز دیگری باشد - اگر می خواهید تجارت خود را ارتقا دهید ، باید بیشتر مانند یک شخص با وقار ظاهر شوید و کمتر مانند یک مارک تجاری تکراری و آزار دهنده باشید. خوانندگان خود را با نوشتن چیزی اصیل ، محرک ، چیزی که برای شما جالب است متعجب کنید.

 

نوشتن محتوای جذاب

 

محتوای با کیفیت فقط برای SEO مهم نیست. وقتی می خواهید مخاطب را درگیر خود کنید مهم است و اگر بخواهید تجربه کاربری مثبتی را ارائه دهید هر زمان که یک مشتری یا مشتریان با ایمیل های شما ارتباط برقرار می کنند بسیار مهم است که ممکن است ایمیل شما باز شود ، حتی ممکن است بدون محتوای آزار دهنده باشد ، اما برای اینکه میزان کلیک خود را افزایش دهید ، باید محتوایی داشته باشید که مشتریان می خواهند آن را بخوانند.

 

فراخوان های قوی برای اقدام بیشتر

 

شما فقط نمی خواهید ایمیل های شما خوانده شوند ، اگرچه این بدیهی است که یک نقطه شروع مهم و هدف خوبی برای انجام آن است. در نهایت ، جلب مشتری به سایت شما و تقویت نرخ تبدیل ، هدف نهایی است ، بنابراین به او انگیزه دهید تا با فراخوان موثر و پیوندهای مرتبط ارتباط بگیرد.

 

محتوای چند رسانه ای را وارد کنید

 

عکس ها و فیلم ها بیشتر دیده می شوند و کلیک می شوند. آنها قدرت آن را دارند که کاربران را بیشتر از یک متن ، به سایت شما جلب کنند

 

منبع: مجله رادیب

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 3 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
تاجر کیست و تجارت یعنی چه؟

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید