مانند یک حرفه ای در پینترست مارکتینگ کنید

مانند یک حرفه ای در پینترست مارکتینگ کنید

سلام به همه همراهان مجله رادیب، من مرادیان هستم و در این مقاله در مورد فرصت های موجود در پلتفرم پینترست مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه می کنم. Pinterest یکی از سریعترین سایتهای رسانه های اجتماعی امروز است و بستر مناسبی را برای بازاریابی تجارت شما به روشی کاملاً جدید ارائه می دهد.
اگرچه ممکن است در آغاز کار کاملاً جالبی به نظر برسد ، Pinterest به نمونه ای درخشان از قدرت بازاریابی ویروسی تبدیل شده است ، نیازی به ذکر نیست که یکی از محبوب ترین سایت ها در جهان است.

انسان ها موجودات بسیار بصری هستند. ما ترجیح می دهیم به چند تصویر نگاه کنیم تا اینکه متن های طولانی را مرور کنیم. تصاویر توانایی جلب و نگهداری ، توجه مشتری را دارند که تصاویر را به یک منبع قدرتمند تبدیل می کند و Pinterest یک ابزار بازاریابی حتی قوی تر است.
هنگامی که به درستی استفاده شود ، بازاریابی شبکه های اجتماعی در Pinterest می تواند محصولات و خدمات شما را با ارزش قرار دهد ، باعث ایجاد بازدید و افزایش فروش شود. اگر می خواهید یک حرفه ای Pinterest شوید ، ما چند نکته در آستین داریم که می تواند به شما کمک کند در Pinterest شروع به کار کنید و در کارزار بازاریابی Pinterest خود موفق باشید.

 

1. یک حساب کاربری Pinterest ایجاد کنید

 

ایجاد حساب ،  همیشه اولین قدم است ، چه یک حساب Google Plus ، یک صفحه Facebook ، یک لیست Yelp یا موارد دیگر.
و در حال حاضر ، Pinterest به جای حساب های شخصی که تنها گزینه قبل از نوامبر 2012 بود، امکان ایجاد حساب های تجاری را به مشاغل هم می دهد.

 

2. اطلاعات پروفایل خود را بهینه کنید

 

انتخاب نام کاربری مناسب، خیلی خیلی مهم است - اجازه دهید دلیل مهم بودن آن را بدون توضیح اضافی بپذیریم - واضح و ضروری است. آن را صریح و توصیفی از برند شخصی خود با کسب و کارتان انتخاب کنید. در حالت ایده آل ، شما فقط می خواهید از نام شرکت خود استفاده کنید. اگر متناسب با حد 15 کاراکتر خیلی طولانی است یا قبلاً گرفته شده است ، سعی کنید با انتخاب کلمه ای ساده تر - و البته مرتبط - درک و به خاطر سپردن آن را تا حد ممکن آسان کنید.
بخش About در هنگام بهینه سازی نمایه - یا همان پروفایل - شما اولویت بعدی است ، و گرچه ممکن است فقط 200 نویسه - یا کاراکتر - باشد - مطمئناً فضای کافی برای درج محتوای آگاهانه، کلمات کلیدی توصیفی و جذاب، کافی است.

 

3. با پین و تخته های خود خلاق باشید

 

سنجاق هایی را اضافه کنید که مربوط به صنعت یا کسب و کار شما هستند و برای مخاطبان شما جالب هستند. مشتریان خود را هنگام ایجاد سنجاق در نظر داشته باشید - به عادت خرید آنها ، دامنه سنی ، موقعیت مکانی ، تنظیمات برگزیده و موارد دیگر فکر کنید - و پین های خود را بر این اساس هدف قرار دهید. فراموش نکنید که پین ​​های بارگذاری شده خود را با نام های مرتبط و واضح نیز برچسب گذاری کنید.
ایجاد صفحات پین راهی عالی برای سازماندهی و بهینه سازی و در نهایت  موفقیت است.  جدا کردن تخته های پین بر اساس موضوع ، برای یافتن و مشاهده محصولات شما در Pinterest کلیدی است. تخته های پین خود را با نام بهینه شده برای کلمات کلیدی و دسته بندی کنید تا مشتریان شما بتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند به راحتی و لذت ببرند.

 

4. در توصیف پین خود هوشمند باشید و بک لینک را در آن بگنجانید

 

این ممکن است مرحله ای باشد که قابل چشم پوشی باشد ، اما اینطور نیست. در توصیفات باید هر چیزی که در تصویر کاملاً نامشخص است کاملاً واضح باشد ، باید به صورت جزئیات توصیفی به آن،  ارزش افزوده شود و در حالت ایده آل باید دارای یک لینک بازگشت باشد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان فقط پین ها ، محصولات و خدمات شما را نمی بینند ، مطمئن شوید به آنها ابزارهایی که برای ورود به سایت شما و اقدام، نیاز دارند داده می شود. از زبانی استفاده کنید که مشتری های شما می توانند آن را درک کرده و با آن ارتباط برقرار کنند ، هشتگ را وارد کنید و از استفاده از این فضا به عنوان سکوی پرتاب مهم SEO نترسید.

منبع: مجله رادیب

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 3 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
معرفی وب سایت کنکوری حرف آخر

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید