اشتراک پست در چند اکانت اینستاگرام

اشتراک پست در چند اکانت اینستاگرام

بعد از انتشار اخباری مبنی بر فیلتر شدن اینستاگرام و ... و عبور از مقطع زمانی مشخص شده برای فیلتر این شبکه اجتماعی , در ادامه افزودن ابزار ها و امکانات مختلف به این پلتفرم مدیران این پلتفرم سعی بر ای دارند تا با افزودن قابلیت اشتراک گذاری یک پست بصورت همزمان در چندین حساب کاربری خدمات بیشتری به کاربران خود ارائه دهند بخصوص افرادی که در این شبکه اجتماعی دارای چندین حساب کاربری می باشند که به منظور های مختلف همچون کاربری شخصی و کسب و کار و ... در این شبکه بوجود اورده اند که در این رابطه در ادامه این مقاله اطلاعات کاملی ارائه شده است . 

اشتراک گذاری پست بصورت همزمان در چند اکانت اینستاگرام

در ادامه افزوده شدن امکانات مختلف به اینستاگرام همچون امکان انجام مکالمه صوتی و تصویری در اینستاگرام و ... در اقدام تازه ای سعی بر این شده است تا امکان اشتراک گذاری یک پست بصورت همزمان در چند حساب کاربری اینستاگرام وجود داشته باشد که این ویژگی مختص افرادی می باشد که دارای چندین حساب کاربری می باشند تا با صرفه جویی در وقت ز مان خود بتوانند با یک تیر چند نشان را هدف گیرند و بتوانند پستی را همزمان در چندین اکانت خود منتشر کنند که برای این کار قبلا باید وارد حساب های کاربری خود شده باشید که لازم به ذکر است که این ویژگی در حال حاضر برای نسخه ios در نظر گرفته شده است و ممکن است بعد ها به نسخه اندروید نیز منتقل گردد . 

ویژگی ذکر شده که با نام سلف ریگرام self-regram معرفی شده است را میتوانید در نسخه ios در اختیار داشته باشید که هنگام اشتراک پست میتوانید به این ویژگی دسترسی داشته باشید که این قابلیت در هنگام منتشر کردن پست در کنار مواردی همچون تعیین لوکیشن و موقعیت و افزودن متن کپشن وجود دارد و در این بخش میتوانید با انتخاب این گزینه عکس و یا ویدیو مورد نظر خود را بصورت همزمان در چندین اکانت به اشتراک بگذارید .  در حال حاضر قابلیت سلف ریگرام در برخی از نسخه ها در دسترس می باشد و در آینده نزدیک در اختیار همگان قرار خواهد گرفت چرا که اینستاگرام محدود به ios نمی باشد و کارابران زیادی با اندروید با این شبکه اجتماعی سر و کار دارند . 

منبع : مجله رادیب

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 7 امتیاز , میانگین امتیازات 4.57 از 5 میباشد )
شیائومی می 11 اولترا رویت شد

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید