آیفون XR پرفروش ترین آaیفون در حال حاضر می باشد

آیفون XR پرفروش ترین آaیفون در حال حاضر می باشد

آیفون XR محصول جدید شرکت اپل که امروزه در بازار موجود می باشد. طبق گفته معاون ارشد بخش فروش محصولات اپل (Grek Joswiak) در یک مصاحبه که توسط وب سایت CNET تهیه شده پرفروش ترین آیفون حال حاضر می باشد. این خبر از آنجایی که مدتی هست که شایعات مختلفی در رابطه با شرکت اپل و کاهش فروش محصولات وجود دارد بیشتر برای کمتر کردن شایعات و آرام کردن وضعیت این جو می باشد.

پرفروش ترین آیفون شرکت اپل

مدتی شنیده میشد که محصولات جدید آیفون مثل آیفون XR فروش فوق العاده بدی داشته که شرکت اپل به هیچ وجه انتظار همچین بازخوردی برای محصول جدید خود نداشته. طبق گفته Grek Joswiak در مصاحبه تهیه شده میفهمیم که این شایعات زیاد هم صحیح نبوده.

با اینکه آیفون XR در حال حاضر پرفروشترین آیفون است. اما باید دقت داشته باشیم که شرکت اپل اعلام کرده که دیگر به طور مستقیم تعداد فروش آیفون را نخواهد گفت. پس با این اوصاف نمی توان به طور دقیق حدس زد که آیا واقعا Iphone XR  توانسته فروش موفق داشته باشه یا نه , شاید هم آیفون ایکس آر به طور همزمان با دو آیفون XS و XS Max که به مراتب فروش کمتری داشته اند توانسته به فروش بیشتری نسبت به این دو محصول دیگر داشته باشد.

به طور کلی می توان گفت که این اولین خبری هست که از تعداد فروش آیفون ها شنیده ایم. آیفون XR جدید شرکت اپل قیمت بیشتری نسبت به سایر آیفون های سال گذشته دارد. قیمت پایه آیفون XR با قیمت 750 دلار عرضه شده، و گرانتر از نسخه های پایه قبلی می باشد. برخی معتقدند که ممکن است دلیل فروش کم سری جدید آیفون‌های اپل همین گرانی و بالا بودن قیمت اون ها هست.

فروش و سود زیاد آیفون X

لازم به ذکر است که سال گذشته شرکت اپل با ارائه آیفون X بعد از مدتی شاهد شایعاتی همچون فروش خیلی کم این دستگاه و حتی شکست خوردن در بازار رقابت گوشی های هوشمند بودیم. در حال که در پایان سال آمار تعداد فروش آیفون x به مراتب بالاتر از فروش سال گذشته این شرکت بوده است. و حتی فروش و درآمد زیادی را برای شرکت اپل داشته. سال گذشته بود که اپل به عنوان اولین شرکت یک تریلیون دلاری در آمریکا معرفی شد. که دلیل ان هم فروش و سود زیاد گوشی های آیفون ایکس بود.

برای آیفون های سری XR , Xs , Xs max هم باید تا پایان سال منتظر بمانیم. چرا که این در سابقه فعالیت این شرکت رشد چشمگیر فروش وجود داشته و ممکن است امسال نیز تعداد فروش این دستگاهها افزایش پیدا کنند.

همان طور که بالا تر هم اشاره شد شرکت اپل دیگر تعداد فروش آیفون های خود را اعلام نمی کند. از این رو هیچ کسی نمی توان به طور قاطع و دقیق تعداد فروش آیفون های جدید اپل را حدس بزند. همچنین لازم به ذکر است که آمار و ارقامهای فروش به میزان و تعداد فروش شرکت اپل نبوده بلکه به تعداد سفارشی می باشد که اپل به شرکت سازنده داده است. شرکتهای سازنده گوشی آیفون همچون Foxconn .

ثبت امتیاز برای این مطلب

احساست رو با بقیه تقسیم کن و امتیاز بده
( 4 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )
بهترین اپلیکیشن های کیبورد مخصوص اندروید

کسانی که این مقاله را خوانده اند مقالات زیر را هم دنبال کرده اند ورژن سیستم
  • سایت اصلی رادیب
  • آکادمی آموزش آنلاین رادیب
  • فایل مارکت رادیب
تازه ترین و محبوب ترین مقالات را از طریق شبکه های اجتماعی مجله رادیب دنبال کنید